Пневмопідвіска Мерседес Спринтер (411-416). - Пневмопідвіска

Логотип Мир Пневматики
- Доставка по Україні без передоплат
- Оплата при отриманні
- Працюємо з ПДВ
- Встановлення
Логотип Мир Пневматики
МЕНЮ
Перейти до контакту

Пневмопідвіска Мерседес Спринтер (411-416).

Комплет на машину
Комплект пневмоподвески мерседес спринтер 411-416
Пневмоподвеска мерседес 411-416
Пневморессора на спринтер 411-416
Вспомогательная пневмоподвеска мерседес спринтер 411-416
Встановити комплект пневмопідвіски Мерседес Спринтер (411-416).
Призначення
Допоміжна пневмопідвіска покращує експлуатаційні характеристики автомобіля, виключає просідання і розгойдування кузова при завантаженні, дозволяє підтримувати кузов в центральному положенні і при будь-якому рівні завантаження, поліпшує керованість при русі з вантажем, підвищує комфорт і безпеку руху.
Принцип дії
Комплект допоміжної пневмопідвіски встановлюється в доповненні до штатної ресорної підвісці автомобіля. Пневмоподушки розташовуються між кузовом (рамою) і мостом (важелем підвіски) і кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів. Регулювання тиску повітря в пневмоелементах дозволяє вибрати оптимальний режим роботи пневмопідвіски в залежності від завантаження автомобіля. У стандартній комплектації повітря подається зовнішнім компресором (невходітвкомплектацію) через клапан підкачки.
Технічні характеристики
Кількість контурів (шт.)........................................ .............1
Кількість пневмоелементів для підключення (шт.) .........2
Тип   пневмоелементів .....................................................двійний сільфон
Типорозмір (марка) пневмоелементів..............................170/2
Мінімальний робочий тиск, бар.........................................0.5
Максимальний робочий тиск, бар.....................................15
Вантажопідємність при 10 ба,кг.........................................3000
Межі робочих температур..................................................-30С–+40С

Склад комплекту

Пневмоподушки й кронштейни

Пневмоподушка 170/2 2 шт.
Кронштейн верхній (лівий) 1 шт.
Кронштейн верхній (правий) 1 шт.
Кронштейн нижній (лівий) 1 шт.
Кронштейн нижній (правий) 1 шт.

   
Кріплення

Гвинт 4 шт.
Гвинт потаємний 2 шт.
Болт 2 шт.
Гвинт потаємний 8 шт.
Шайба 4 шт.
Шайба 4 шт.
Гайка 2 шт.

   
Підключення пневмолінії

Фітинг прямий 6х1/8 2 шт.
Фітинг трійник Т6 1 шт.
Ніпель підкачки 2 шт.
Трубка пневмолінії 8 шт.


Підготовка до монтажу та рекомендації по його проведенню.
Для коректного безперебійного функціонування і продовження терміну експлуатації при монтажі компонентів системи рекомендується дотримуватися таких правил.

Пневмоелементи
Перед початком установки комплекту допоміжної пневмопідвіскі строго рекомендується усунуті наявні несправності штатної підвіски автомобілю.
Комплект пневмопідвіски розроблений для застосування на певній моделі автомобіля (крім універсальних комплектів). У деяких випадках для встановлення комплекту на передбачені конструкцією місця можуть виникнути перешкоди від додаткового обладнання, встановленого власником транспортного засобу. Перш ніж приступити до установки комплекту, необхідно переконатися в наявності достатнього вільного простору між рамою і мостом в місці установки комплекту.
При монтажі комплект і пневмомагистрали слід проявляти особливу увагу і обережність до таких деталей автомобіля як гальмівні трубки, пневматичні і гідравлічні шланги, електричні джгути, рухливі деталі. Неакуратність при монтажі комплекту може привести до виходу з ладу деталей і вузлів транспортного засобу.
Необхідно очистити деталі штатної підвіски автомобіля від дорожнього нальоту і бруду в місцях установки комплекту. При наявності товстого шару антикорозійного мастики, можливо, буде потрібно зрізати верхній шар, для правильної посадки деталей комплекту на раму автомобіля.
Пневмомагістраль

Монтаж пневмоліній здійснюється після вибору місця розташування всіх компонентів системи за допомогою пластикових хомутів.
Розріз трубки пневмомагістралі необхідно проводити гострим інструментом в перпендикулярному напрямку, без утворення задирок і тріщин. Не використовуйте ножиці - це призведе до деформації трубки і можливій появі течі повітря.
Для під'єднання трубки до фітинги необхідно заздалегідь надіти затискну гайку, потім надіти трубку на посадочне місце фітинга до упору і затиснути гайкою. У деяких випадках можна трохи нагріти трубку для полегшення монтажу.
Для від'єднання трубки, слід відпустити гайку і зняти трубку сфітінга. При повторному підключенні, бажано зрізати деформовану частину трубки.
Мінімальний радіус вигину трубки - 60 мм. Не допускайте зламу трубки при монтажі. Вкрай важливо при монтажі пневмолінії, уникати зіткнень з рухомими елементами підвіски і вихлопної системи автомобіля. Ділянки трубки схильні піскоструминної навантаженні, вигинів або вібраціям слід захистити пластикової гофрою.
У разі необхідності прокладки пневмомагистрали всередині салону або кабіни автомобіля слід намітити місця входу магістралі, підготувати простір навколо для зручності монтажу, при необхідності просвердлити отвір, а після монтажу забезпечити герметизацію прохідного отвору.
Різьбові з'єднання пневмомагістралі

Ущільнення різьбових з'єднань здійснюється за допомогою ФУМ-стрічки (не менше 5-6 шарів) або різьбового герметика (не входить в комплект поставки). При використанні нарізного герметика виконуйте рекомендації заводу-виробника.

Монтаж комплекту
Монтаж пневмомагістралі

Якщо комплект пневмопідвіски використовується без компресорної системи управління, необхідно вибрати місце на автомобілі для установки ниппеля підкачки повітря.
Схема подкачки пневмоподушек
Рекомендується розташувати його в легкодоступному зручному місці, наприклад в бампері, поруч з бензобаком або в салоні (кабіні) автомобіля.
Для установки клапана підкачки необхідно просвердлити в підставі отвір діаметром 10мм і зафіксувати в ньому клапан за допомогою гайок.
Простягніть трубку пневмомагістралі від клапана підкачки до міст установки пневмоподушок (з невеликим запасом близько 20 см), використовуючи для кріплення трубки пластикові хомути-стяжки.
Для розгалуження пневмомагистрали використовується фітінг трійник. Слід ретельно перевіряти довжину трубки перед різом.

УВАГА! Не закріплюйте пневмолініі на трубках гальмівної системи автомобіля це може привести до їх пошкодження!ть важное сообщение. Місця трубки найбільш схильні до піскоструминну впливу від коліс слід захистити гофрой (в комплект не входить).

Монтаж пневмоелементів
Робота виконується на піднятому домкратом автомобілі або підйомнику.

1. Встановіть фітинги в пневмоелементи. При установці кутового фітинга необхідно розташувати його висновком повітря назовні пневмоелементи. На деяких пневмоелементах фітінг може бути встановлено заводом-виробником.
2. Демонтувати штатний відбійник підвіски, витягнувши його з розташованих на рамі зацепів.
3.  Встановіть в зачепи заставну пластину В вщільну до рами.
4. Встановіть верхній кронштейн З як показано на малюнку, спрямувавши спиляні кутом до амортизатора.

Установка верхнего кронштейна
5. Зіставте отвори кронштейна з отворами в заставної пластині за допомогою тонкої викрутки притягну кронштейн до заставної пластині чотирма гвинтами.
6.  Зберіть пневмоелементи для лівого боку як зазначено на малюнку. Нижній кронштейн закріпіть гвинтами.

Сборка пневмоелемента с кронштейном
УВАГА! Отвір нижнього кронштейна повинен бути спрямований вперед і назовні по ходу руху автомобіля. Фітінг подушки спрямований всередину автомобіля.
7. Зберіть пневмоелементи для протилежного боку дзеркально.
8. Встановіть на міст подушку з нижнім кронштейном.
9. Розташуйте подушку відповідно верхнього кронштейну як показано на малюнку. Отвір в вушку має збігтися з трикутним вирізом на кронштейні кріплення амортизатора на мосту.

Расположение пневмоподушки
10. Притягніть нижній кронштейн до мосту болтом з шайбами і гайкою.
11. Закріпіть Пневмоподушка до верхнього кронштейну гвинтами з шайбами.
Пневмоподушка и верхний кронштейн
12.  Повторіть п.п.2-11 для протилежної сторони автомобіля.
13.  Простягніть все болтові з'єднання та підключіть пневмолініі. Переконайтеся в тому, що навколо пневмоелемента досить вільного місця і він не зачіпає інші деталі автомобіля.
Подключения пневмолиний
Експлуатація та обслуговування
Регулювання тиску в пневмоелементах здійснюється за допомогою зовнішнього компресора через ніпель підкачки, або за допомогою бортової компресорної системи.
Рекомендується проводити регулювання тиску в системі після процедури завантаження / розвантаження автомобіля до повернення кузова автомобіля в горизонтальне положення.
Мінімально рекомендований тиск в пневмоелементах - 1 бар. Підтримка мінімального тиску дозволяє скоротити ризик пробою пневмоелементи і виходу його з ладу.
Максимальний робочий тиск обмежена технічними характеристиками пневмоелементи (див. Відповідний розділ документа), а також технічними характеристиками компресорної системи управління пневмопідвіскою.

Не перевищуйте максимальний робочий тиск в системі!
Періодичність загального огляду системи і перевірка на витоку 1 раз в 6 місяців.
Для продовження терміну служби пневмоелементи рекомендується промивати не рідше, ніж 1 раз на місяць. Перед миттям необхідно подати максимальний тиск в пневмоелементи, щоб розкрити всі складки. Перевіряйте пневмоелементи на предмет зносу, пошкоджень і відсутність сторонніх предметів і дорожнього нальоту при кожній митті. Допускається застосування спеціальних хімічних складів для підтримки еластичності гумової оболонки пневмоподушок.
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
На даний виріб надається гарантія 2 роки з дня продажу.
Гарантія поширюється на дефекти матеріалу і недоліки при виготовленні.
В рамках даної гарантії виробник зобов'язується відремонтувати або замінити будь-яку деталь, яка була несправна, за умови відправки виробу на адресу продавця.
Ця гарантія визнається лише в тому випадку, якщо виріб застосовувався відповідно до даної інструкції, в нього не було внесено змін, воно не ремонтувалося не уповноваженою на те фахівцем або не було пошкоджено в результаті неправильного поводження з ним. А так же збережена повна комплектність виробу.
Дана гарантія не поширюється на природний знос виробу.
Гарантія вступає в силу тільки в тому випадку, якщо дата покупки підтверджена печаткою і розписом продавця на гарантійному талоні.
Гарантійний ремонт не впливає на продовження терміну гарантії і не ініціює початок нової гарантії.
Назад до змісту