Обслуговування пневмопідвіски - Пневмопідвіска

Логотип Мир Пневматики
- Доставка по Україні без передоплат
- Оплата при отриманні
- Працюємо з ПДВ
- Встановлення
Логотип Мир Пневматики
МЕНЮ
Перейти до контакту

Обслуговування пневмопідвіски

Встановити
Поради по експлуатації пневморессор проблеми в дорозі і обслуговування підвіски.
Поради по підключенню і першого запуску пневматики
- Трубка пневматична завжди повинна мати не рухомий стан бути підв`язана на хомутах що б в дорозі її НЕ трясло і не вигинається, так як це призведе до розгерметизації систем.
 
- Трубка завжди обрізається рівно під 90 градусів і завжди одягається до кінця, фітинги при цьому  на гайці повинні бути  затягнуті.
 
- Перевірка повітря на розгерметизацію системи, пробій подушки або трубки в час монтажу, а також належного функціонування фитинга або трійників, всіх з'єднань відбувається завдяки мильному розчину шампуню, обприскати всі фітинги та трійники і трубку і перевірите на витік повітря або погане з'єднання, де будуть надуватися бульбашки вжити заходів так як втрата повітря з системи призведе до слабкого тиск і пробою подушок, що не тягне заміну по гарантії.
 
- Рекомендуємо зробити чохли або пильовики з щільної тканини, щоб захистити подушки від бруду і каменів зі сміттям, або просто захисні екрани від колеса.
 
- Радимо проїхати не велик відстань після установки і ще раз пройти мильним розчином по системі і з'єднанням на витік повітря і ще раз підтягти болти кріплення і хомути і перевірити зміни в конструкції, радимо проводити такі маніпуляції через певний термін часу (ми рекомендуємо раз на місяць ТО ), щоб  випереджати дрібні витоку, які можуть привести потім до великих проблем.
 
- Рекомендуємо робити перевірку одразу, коли у Вас починається швидка втрата повітря з системи.
 
- Фітинги та все різьбове з'єднання посадити на герметики, під цанги завжди ставити до упора трубку яка строго обрізана під 90 градусів.
 
- Перед кожною поїздкою і завантаженням вантажу перевіряйте тиск в пневморесорах, для спрощеної роботи завжди рекомендуємо докуповувати монометра в салон, щоб спростити контроль за тиском.
Загруженність
Тиск
Пуста машина0,5 - 1,5 бар
1000-1500 кг
1,5 - 2,0 бар
2000-3000 кг
2,0 - 3,0 бар
3000-4000 кг
3,0 - 4,0 бар
4000-5000 кг
4,0 – 5,0 бар
Поради по проблемам в дорозі
- Конкретно немає точного правила для тиску подушок, є мінімальне збереження тиску для захисту від пробою, тому ви можете її налаштовувати під себе індивідуально, але при пробитті подушки обов'язково додати тиск в них так як у нас немає доріг рівних і на ямах подушка розбивається (адаптуйте під дороги різний тиск)
 
- Якщо раптом сталася розгерметизація системи і проблема не виявлено, рух строго заборонено на порожніх подушках, їх потрібно зняти, відкріпивши від кріплення 2 болта з верху і 2 болта знизу і тільки тоді продовжити рух.
 
- Якщо компресор втратив потужність, потрібно перевірити напругу в мережі, дати йому охолонути, або подивитися на засміченість і по можливості почистити його.
 
- Електроклапан випускає повітря, потрібно його прочистити це потрапляння пилу або сміття в засувку, і вона не закривається до кінця, або, коли слабку напругу і клапану не вистачає потужності.
При проблемах в дорозі номер тех. підтримки
Завжди проводьте своєчасне обслуговування підвіски і перевірку, читайте уважно інструкцію і не забувайте основні правила, пояснюйте водіям правило експлуатації і механікам правила обслуговування, рекомендуємо перед далекими поїздками проводити  позачергову перевірку системи. Інструкцію зберігайте в машині для того щоб легко було реагувати в разі виникнення проблем або ремонту в дорозі стороннім майстром.
Схемы подкачки пневмоподушек
Назад до змісту