Схеми підключення пневмопідвіски - Пневмопідвіска

Логотип Мир Пневматики
- Доставка по Україні без передоплат
- Оплата при отриманні
- Працюємо з ПДВ
- Встановлення
Логотип Мир Пневматики
МЕНЮ
Перейти до контакту

Схеми підключення пневмопідвіски

1
ОСНОВНА СХЕМА

Основна схема підкачки - це коли після установки подушки до них підключають через фітінг трубку і виводять її в зручне місце (в бампер або салон), щоб накачувати подушки для регулювання висоти з зручного місця для водія, на кінці трубки надягають штуцер на підкачування по типу золотника на колесах. Все просто і зручно хочете качайте компресорів для коліс або на заправці для підкачки шин.
Дві подушки разом
Схема підкачки одноконтур
Фото штуцера на підкачку
Приклад підключення штуцера на підкачку
ЦІНА КОМПЛЕКТА ОДНО-КОНТУР
КомплектаціяК-стьЦіна за 1шт
Пневморесори R-170 Чехия2шт1095грн
Фітинги 1/8 Італия2шт35грн
Трійник 6мм Італия1шт55грн
Штуцер підкачки 6мм1шт55грн
Трубка 6мм Італия10грн
Кожна подушка окремо
Схема підкачки контурну підкачку
Фото штуцерів на підкачку
Приклад підключення ніпеля підкачки двух контур
ЦІНА КОМПЛЕКТА ДВУХ-КОНТУР
Комплектація
К-стьЦіна за 1шт
Пневморесори R-170 Чехія2шт1095грн
Фітинги 1/8 Італия2шт35грн
Трійник Італия 6мм0шт0грн
Штуцер підкачки 6мм2шт55грн
Трубка 6мм Італия10грн
Рекомендуємо: для ефективної роботи підвіски і її правильної експлуатації додати манометр в цю систему за контролем повітря, тоді у Вас зменшуватися шанси пробою підвіски з зв'язку з слабким тиском подушки і продовжить термін її експлуатації. Замовити манометр можна у нас в комплектуючих.
2
СХЕМА УПРАВЛІННЯ З САЛОНУ
чсмч
 
Це система підкачки працює тільки від компресора на пряму, так тут застосовують електроклапан дистанційного керування для спуску повітря, які управлятися від 12 або 24 вольт. Вони працюють через запобіжник, на зтравку повітря. Компресор швидкознімними на пряму підключається до штуцера на підкачування, провід + до живлення компресора підключається на кнопку управління в салон (кнопка на компресорі завжди включена)
А клапан за живити від запобіжника і харчування клапана підключається до кнопки управління, як і компресор. Бажано кнопку управління ставити поруч з монометром, а компресор заховати в зручному місці.
СХЕМА С УПРАВЛЕНИЕМ С САЛОНА
Як підключити компресор пневмоподвески
ПРИМЕР ПАНЕЛИ С САЛОНА
Управління одноконтур з салону
Рекомендуємо: Для прискорення і спрощення роботи під час перевезення вантажів, величезний плюс в тому, що можна все вивести управління в зручне місце і управляти дистанційно підвіскою, часто регулюю її під себе при частих змінах вантажів і доріг.
ЦІНА КОМПЛЕКТА ОДНО-КОНТУР
Комплектація
К-стьЦіна за 1шт
Пневморессоры R-170 Чехия2шт1095грн
Фітинги 1/8 Італия5шт35грн
Трійник 6мм Італия3шт55грн
Штуцер підкачки 6мм1шт55грн
Монометр 12 атм Італия1шт195грн
Електроклапан Італия1шт345грн
Компресор 2х поршневий Польща1шт895грн
Трубка 6мм Італия12м10грн
Провода, клемы, кнопка5м/2шт/1шт95грн

3

СХЕМА УПРАВЛІННЯ З САЛОНУ - РОЗДІЛЬНІ ПОДУШКИ
чсмч
Застосовується система для роздільного підкачки коліс без авто стабілізації машини в ручному режимі, у неї є як свої плюси і мінуси, плюс в тому, що завжди можна навіть кривої автомобіль виставити ідеально рівно, а мінус в дорожнечі і надійності на далеких відстанях.
Це система може працювати, як і від компресора на пряму так і від ресивера, тут застосовують Електра клапана дистанційного керування, які управлятися від 12 або 24 вольт. Вони працюють як на впуск повітря, так і на з травичку.
Величезний плюс в тому, що можна все вивести управління в зручне місце і управляти дистанційно кожної подушкою окремо.
ДВУХКОНТУР З САЛОНУ
Підключення управління з салону пневмоподвеской
СХЕМА ПІДКАЧКИ З САЛОНУ-КОЖНА ПОДУШКА ОКРЕМО
ЦІНА КОМПЛЕКТА ДВУХ-КОНТУР
Комплектація
К-стьЦіна за 1шт
Пневморесоры R-170 Чехия2шт1095грн
Фітинги 1/8 Італия7шт35грн
Трійник 6мм Італия7шт55грн
Штуцер підкачки 6мм1шт55грн
Монометр 12 атм Італия2шт195грн
Електроклапан Італия4шт345грн
Компресор 2х поршнєвий Польща1шт895грн
Трубка 6мм Італия15м10грн
Провода, клеми, кнопка10м/4шт/2шт95грн

4

СХЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ
чсмч
 

Це схема, в якій вирівнювання кузова відбувається
відбувається за рахунок кранів рівня підлоги які автоматично дотримуються тиск в подушках по заздалегідь виставлених Вами параметрами. Кран рівня підлоги відкриває подачу повітря і підбурює його з подушки таким чином він вирівнює завжди автомобіль за рахунок різниці тиску, де треба підносити або спускає.
Приклад кранів:
СХЕМА ОДНО КОНТУР ПІДКЛЮЧЕННЯ КРАНІВ ПІДЛОГИ
Підключення крана підлоги до пневмоподушки
СХЕМА ДВУХ КОНТУР ПІДКЛЮЧЕННЯ КРАНІВ ПІДЛОГИ
Підключення крана підлоги до Пневмоподушки
Кран рівня підлоги має в комплекті тягу яка прикручується до не рухомий нижній частині мосту або майданчика, або іншого елемента, який буде не рухомим в процесі роботи підвіски, це буде нульова точка горизонту. При роботі підвіски тяжка буде підніматися і спускатися при цьому кран відкривається і закривається що і відповідає за регулювання рівня підлоги по заданих Вами параметрами від висоти тяжкі яку ви задасте як нуль для нормального кліренсу. Сам кран кріпитися в зручне для Вас місце (в залежності від будови підвіски) і не забувайте про його безпеку, що б в час руху не якісь сторонні предмети не могли його пошкодити.
Кріпити можна кран як на раму, так і на підрамник,
встановити, як Вам зручно. Зазвичай спочатку встановлюють подушки, а потім ставлять кран за місцем
Встановити кран рівня підлоги пневмопідвіски
Один кран застосовують на дві подушки для з пом'якшення автомобіля і підтримання на рівні верх низ двох подушок, два крана статі застосовують для того що б вирівняти ліву і праву сторону машини не тільки горизонт.
Увага для правильної і хорошою роботи потрібно два крана рівня підлоги які ставитися на кожну подушку окремо, знизу на малюнку буде схема пневмоподвески на двох кранах і захисним ручним краном на той випадок якщо один кран вийде з ладу з якихось причин і машину почне кренити в сторону, то що б доїхати до місця призначення і не зіпсувати подушки відкриваємо з'єднання між кранами і один кран працюватиме на дві подушки.
Кран рівня підлоги пневмопідвіски
Увага: Крани рівня підлоги вимагають, обов'язково ресивер на пряму від компресора працювати не можуть, не забувайте про систему крани беруть багато повітря з системи так як вони реагують на кожну ямку. Комфорт їзди підвищується, а й посилитися на грузке на компресор по пересіченій місцевості. Ручний кран для нормальної роботи завжди повинен бути закритий. Відкривати тільки в разі несправності одного крана рівня підлоги.
Назад до змісту